Ik geef wel rauw ei aan mijn prooieters. Dat zijn ook alleen duiveneieren van eigen kweek of krielkip eitjes van een vriend van ons. Nooit gekochte eieren van de industrie. Eet ik zelf ook niet

Een goede gezonde prooieter kan een rauw ei best verdragen en hun maagzuur is zo zuur, dat eventuele lichte verontreiniging prima gehanteerd kan worden. De verontreiniging van industrie eieren ( en kip produkten) is een heel ander verhaal!
Ik geef de wormen/larven met een grote pincet. Inderdaad vindt niet elke fret ze lekker, maar de meesten wel. Sommigen doen er echt een moord voor.
Je kunt ook zelf gedroogde vleessnacks geven. Af en toe maak ik het ook zelf, vooral van konijn (buikvlees) en lam. Dat kun je ineen droogmachine doen, maar ook in de oven op lage temperatuur. Daarna bewaar ik het in de vriezer.